54 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný podtácek pod sklenice Znamení zvěrokruhu - malý praktický dárek k narozeninám Více

Kód produktu: 528 Doprava a platba

Střelecká přesnost – Podtácek pro znamení dobrodruhů

Zamířili jsme do vesmíru a přivezli pro vás hvězdný úlovek!

Představujeme „Střelecká přesnost – Podtácek pro znamení dobrodruhů“, skvělý dárek, který je trefou do černého pro každého, kdo se pyšní znamením Střelce.

Tento jedinečný podtácek je vypálený s láskou k vesmírným dálavám a s přesností, která by udělala čest i samotnému Apollónovi.

Střelec, známý svou touhou po dobrodružství, optimismem a nezávislým duchem, si zaslouží podtácek, který je stejně neotřelý a plný energie jako oni. Vypálený symbol znamení zvěrokruhu a souhvězdí na této dřevěné podložce pod sklenice dodá každému popíjení špetku kosmické magie.

Každý podtácek je mistrovským dílem vyrobeným z březové překližky s rozměrem 10,3x10,3 cm, jenž vás ohromí nejen svou funkčností, ale i uměleckou hodnotou. A pokud jste typ, který rád skládá puzzle, budete nadšeni z toho, jak tyto podtácky spolu dokonale ladí a vytvářejí větší obrázek vaší osobní galaxie.

Nechte se okouzlit jednoduchostí a elegancí, kterou nabízí bezbarvý lak, díky němuž budou tyto podtácky chráněny a zářit s vámi dlouhé roky. Ať už plánujete večerní posezení s přáteli, romantické chvíle ve dvou, nebo si jen chcete dopřát chvilku pro sebe, „Střelecká přesnost“ je vaším společníkem, který vám přinese štěstí z hvězd.

Nenechte se už nikdy vykolejit rozlitým nápojem. S podtáckem „Střelecká přesnost“ míříte vždy přímo do cíle. Hvězdy se spojily, aby vám přinesly tento malý zázrak, tak neváhejte a přidejte do svého domova kousek vesmíru právě teď!

Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání


Cedulky a cedule, tak na to nás užije!

Už jich máme 100+

Oslavte to s námi - 25% sleva na celý nákup

359gchx7bw

* kód je platný při nákupu nad 500 Kč a platí jen jednou

Znamení zvěrokruhu Střelec
Tvar Puzzle-podtácek