54 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný podtácek pod sklenice Znamení zvěrokruhu - malý praktický dárek k narozeninám Více

Kód produktu: 532 Doprava a platba

Vodnářův vesmírný vír - Podtácek galaktického příběhu

Hledáte skvělý dárek, který bude hvězdným společníkem pro všechny narozené ve znamení Vodnáře?

Objevte "Vodnářův vesmírný vír", dřevěný podtácek, který je tak unikátní jako samotný Vodnář.

Naši mistři vypalovači přenesli tajemství hvězd přímo na březovou překližku, aby vznikl podtácek, který je více než jen místem pro odložení sklenice. S vypáleným symbolem znamení zvěrokruhu a souhvězdím Vodnáře, tento podtácek je jako výřez z noční oblohy, který můžete mít hned pod svým oblíbeným nápojem.

S rozměry 10,3x10,3 cm, tento šikovný "puzzle" podtácek přináší kus nebeského tajemství do vašeho domova. Ať už si dáte kávu, čaj, nebo hvězdný koktejl, Vodnářův podtácek bude vaším osobním ochráncem před skvrnami a kruhy na stole.

Nebojte se rozšířit svou kolekci, protože každý podtácek se dá skládat k sobě, vytvářejíc tak velkolepý vesmírný obrazec. A díky bezbarvému laku, kterým jsou naše podtácky pečlivě nalakované, si můžete být jisti, že vám budou dělat radost léta světelných let.

Zapomeňte na běžné dárky, které rychle zapadnou prachem - s "Vodnářovým vesmírným vírem" se každý doušek stane kosmickou cestou pro ducha i tělo. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým tímto originálním kouskem, který je dokonalým dárkem pro každého, kdo se rád noří do hlubin vesmíru, aniž by musel opustit pohodlí svého obývacího pokoje.

Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání

Znamení zvěrokruhu Vodnář
Tvar Puzzle-podtácek