Dřevěný podtácek pod sklenice Strom života
Dřevěný podtácek pod sklenice Strom života

52 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný podtácek pod sklenice - malý praktický dárek Více

Kód produktu: 131 Doprava a platba

Podtácek s moudrostí stromu

Zapomeňte na obyčejné podtácky, které jen tak leží a nevyprávějí žádný příběh. Náš "Strom života" není jen prostý dřevěný podtácek, ale skutečný ochránce vašeho stolu a poutač dobré energie do vašeho domova.

Každý podtácek s motivem Stromu života je mistrovské dílo zrozené z přírody. Strom života je symbol, který nalezneme po celém světě, a není to jen tak. Tento majestátní symbol propojuje zemi s nebem, vyzařuje stabilitu a hlubokou moudrost, kterou můžete nyní mít přímo u sebe – pod vaší oblíbenou sklenicí.

Naše dřevěná podložka pod sklenice, vyrobená z pevné březové překližky, se může pochlubit průměrem 9 cm, ideálním pro různé typy nápojů, od osvěžující limonády až po ušlechtilý single malt whisky. Každý detail vypáleného motivu Stromu života je důkazem pečlivé práce a lásky k dřevu.

Nebojte se, o svůj drahocenný podtácek se nemusíte bát. Je pečlivě nalakovaný bezbarvým lakem, aby odolával nástrahám každodenního používání a zachoval si svůj kouzelný vzhled co nejdéle.

Přidejte kus přírodní magie do svého domova se "Stromem života" a nechte se každý den inspirovat moudrostí, která přežívá staletí. Objednejte si svůj dřevěný podtácek s motivem Stromu života a staňte se součástí příběhu, který se nikdy neskončí.


Průměr: 9 cm
Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání