Dřevěný podtácek s mocí Mjölniru

Hledáte způsob, jak své stoly ochránit před temnými silami mokrých kruhů? Zapomeňte na obyčejné podtácky a povznesete svůj stůl do říše bohů severské mytologie!

Představujeme vám  dřevěný podtácek s motivem Thorova kladiva, který je tak mocný, že by dokonce Lokiho donutil se dvakrát zamyslet, než položí svůj pohár.

Každý podtácek je vypalován magickou technikou, která do dřeva vtiskuje obraz Mjölniru, Thorova kladiva, propleteného tajemným kruhem. Připravte se na to, že tento podtácek bude chránit váš nábytek s odhodláním hrdiny, který dokáže ovládat bouře a blesky.

Nechte se unést do doby Vikingů a dopřejte svému stolu kousek severské elegance. "Thorovo kladivo" není jen podtácek – je to slib pevnosti, odolnosti a příběhů, které přežily tisíciletí. Tento podtácek je dokonalým společníkem pro vaše večerní hodování, oslavy nebo klidný večer u knihy plné epických dobrodružství.

Už nikdy nebudete muset truchlit nad skvrnami na stole, protože Thorův podtácek je ochráncem vašeho nábytku. A nezapomeňte, i když nemáte svaly jako samotný bůh hromu, s tímto podtáckem bude vaše pití v bezpečí, jako by bylo pod ochranou Asgardu.

Zaklepejte na dřevo s Thorovým kladivem a objednejte si svůj ještě dnes – předtím, než se objeví další Ragnarök a odnese je všechny!


Průměr: 9 cm
Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání