52 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Podtácek je připraven zdobit váš stůl a chránit ho s grácií skutečného vlka. Malý přesto praktický dárek Více

Kód produktu: 055 Doprava a platba

Chcete si užívat svůj oblíbený nápoj s dávkou divoké přírody a špetkou mystiky?

Náš dřevěný gravírovaný podtácek "Vlčí měsíc"

přináší kousek lesní magie přímo na váš stůl! Nejenže ochrání váš nábytek před nechtěnými kruhy od sklenic, ale díky dvěma vypáleným vlkům a srpku měsíce, poskytne vaší kávě nebo čaji toho správného alfa ochránce. 

Tento malý dárek je ideální pro každého, kdo má rád lesní pochůzky, táboráky pod hvězdami nebo prostě miluje myšlenku, že má doma kus divočiny. Symbol vlka na tomto podtácku není jen tak pro nic za nic – připomíná sílu, odvahu a nezávislost. A kdo by nechtěl, aby jeho drink byl střežen takovými vlastnostmi? 

Vyrobili jsme jej z kvalitní březové překližky, kterou jsme následně lakovali, aby byl váš nový přítel nejen vizuálně atraktivní, ale i odolný proti všem nástrahám domácího používání. Ať už je váš životní styl blíže městské džungli nebo opravdovým lesům, tento dřevěný gravírovaný podtácek je připraven zdobit váš stůl a chránit ho s grácií skutečného vlka. 

Nenechte si ujít šanci přidat trochu vlčího šarmu do vašeho domova nebo překvapit své blízké tímto jedinečným malým dárkem. Objednejte si "Vlčí měsíc" hned teď a nechte své nápoje výt s vlky!


Průměr: 9 cm
Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem, aby mu neublížily ani mokré sklenice.

Průměr: 9 cm
Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání

 

Tvar Osmihran