559 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Datovaný týdenní plánovací diář - kalendář Více

Kód produktu: 620 Doprava a platba

Pozor, milovníci neobvyklého humoru a tajemných příběhů! Přichází na scénu "Jackův dřevěný deník -  Kalendář pro příznivce humoru a hororu", kalendář na rok 2024, který vám zaručí, že vaše plány budou mít stejně originální ráz jako vaše osobnost.


Nechte se unést do světa, kde se linie mezi skutečností a fantazií stírají, a to přímo na stránkách vašeho nového společníka. Dřevěný diář, který s vámi prožije každý den plný příběhů, je to pravé pro každého, kdo má srdce blízké gothickému kouzlu a nevšednímu humoru Tima Burtona.

Nejenže vám tento kalendář pomůže držet krok s časem, ale také bude spolehlivým svědkem vašich nočních nápadů, denních úkolů a tajných poselství, které byste si možná ani neodvážili psát do obyčejného deníku. Na obálce vás přivítá vypálený obrázek Jacka, jehož podoba může být zároveň vášnivým milencem detailů a tajemného umění.

Připravte se na to, že tento dřevěný diář se stane vaším nezbytným společníkem, který vám přinese špetku magie do běžných dní. A když se vám zdá, že vám někdo přes rameno čte vaše tajné plány, nebojte se. To bude jen Jack, který se s vámi dělí o každodenní dobrodružství.

Neváhejte a pořiďte si tento naprosto úžasný dárek pro sebe nebo pro své blízké, kteří oceňují originální design a kvalitní humor. "Jackův dřevěný deník" není jen obyčejný kalendář, je to brána do světa, kde je každý den příběhem a každý zápis dobrodružstvím. Buďte odvážní, buďte jedineční, buďte jako Jack!


Dřevěný diář - kalendář na rok 2024

Velikost A5 (148 x 210 mm)

  • uvnitř 80 listů
  • roční kalendář 2024
  • roční přehled 2024
  • přehled po jednotlivých měsících
  • datovaný týdenní plánovač s čísly týdnů od prosince 2023 do ledna 2025 
  • listy s linkami na poznámky

Pokud máte rádi styl Tima Burtona, je to naprosto úžasný dárek. 

©️ Návrh zhotoven podle vektorové předlohy: Nikotima / Shutterstock.com

Jakákoli změna je možná, ptejte se - Dotaz k produktu