Upřesněte výběr produktu

430 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný kroužkový blok A5 Více

Kód produktu: 632 Doprava a platba

Připravte se na cestu časem s naším

dřevěným zápisníkem - O kolečko víc – Steampunk Edition, který je tak steampunk, že by se vám z něj mohl ozvat tikot starého hodinového stroje.

Tento dřevěný diář se čtyřmi ozubenými kolečky, která se fakt točí, je jako švýcarský hodinový stroj pro vaše myšlenky, plány a geniální výmysly. A nebojte, není to žádná iluze – ta kolečka se točí opravdu, dokonce i bez páry!

Každá stránka tohoto dřevěného diáře je jako nový vynález, čekající, až ho obdaříte svým osobitým rukopisem. Ať už jste fanoušek linek, volného prostoru bez linek, nebo potřebujete plánovací kalendář, abyste nezmeškali další sraz výstředních vynálezců, máme pro vás správné provedení.

Takže vážené dámy a vážení pánové, připoutejte se k vašim zepelínům! S těmito steampunk brýlemi a kloboukem bude vaše dobrodružství vypadat tak elegantně, že i Jules Verne zbledne závistí! 

Pečlivě jsme prostudovali zápisky Wilhelma Schickarda abychom mohli náš blok osadit funkčním soukolím. Díky tomu máte možnost rozpohybovat tato báječná ozubená kolečka. Nudíte se na schůzce nebo na přednášce? Nezoufejte, točte si kolečky a nechte se unášet do éry plné páry a bronzových mechanismů!

Velikost A5 tohoto diáře je jako stvořená pro každodenní dobrodružství, ať už kráčíte po ulici nebo jen přesouváte křeslo k pracovnímu stolu. S tímto Gear - dřevěným diářem v ruce se stanete záviděníhodným středem pozornosti v každé kavárně, knihovně či dílně.

Připravte své pera na ponoření do inkoustu, neboť tento diář je připraven zachytit vaše nejdivočejší nápady a nejpodrobnější plány. Nechte svět vířit okolo vás, zatímco vy, vyrovnaní a vybavení tím nejstylovějším z nástrojů, točíte kolečky a píšete dějiny – alespoň ty své vlastní.