Vyměnitelné listy
Upřesněte výběr produktu

340 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný blok s vyměnitelnými listy
Zlatý Retrívr – Psí tlapka na každý den Více

Kód produktu: 642 Doprava a platba

Představujeme vám našeho dřevěného kamaráda, který vás nikdy nenechá ve štíchu – "Zlatý Retrívr"! Tento originální dřevěný blok je praktickým a milým pomocníkem pro vaše každodenní zápisky.

Obdivujte na obálce nádherný portrét zlatého retrívra, který vám bude věrně sloužit jako strážce vašich myšlenek. A nebojte, jeho loajalitu stvrzujeme psí tlapkou – doslova!

Každý diář s vyměnitelnými listy je jako dobrý přítel – rozumí tomu, že se časem měníme. Proto si můžete vybrat, zda si do svého diáře vložíte čisté, linkované nebo plánovací kalendářové listy velikosti A6. A když se rok překlopí do nového, jednoduše si pořídíte novou náplň a pokračujete ve psaní svého příběhu.

Nechte se okouzlit hřbetem (tlapky samozřejmě nemohou chybět) zápisníku sešitým kůží, který dodá vašemu psímu kamarádovi šmrnc a eleganci. A nemusíte se bát, že by vám vaše tajemství utekla, magnetické zapínání vše pevně udrží na svém místě.

Kromě toho jsou dřevěné desky ošetřené včelím voskem, což dodá vašemu diáři nejen příjemnou vůni, ale i ochranu před nečistotami. Vše je navrženo tak, aby velikost 14 x 16 cm perfektně pasovala do vaší tašky, batohu nebo pod paži.

Nepropásněte šanci mít po ruce nejen úžasného pomocníka, ale i věrného přítele, který vás bude provázet celým rokem. Pořiďte si "Zlatého Retrívra" a užijte si radost při každém otevření!

Blok je vyrobený v České republice.

Chcete zápisník, který nikdo jiný nemá?

Máte vlastní fotku, oblíbený obrázek nebo zamilovaný citát.

To vše na bloku může být 

nechte si vyrobit Dřevěný blok na přání 
Zvířata Pes, Retrívr
Motiv Zvířata