Upřesněte výběr produktu

229 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný kroužkový blok v několika velikostech Více

Kód produktu: 472-og Doprava a platba

Dřevěný deník pro mořské vlky 

Ahoj, námořníci souše i moře! Připoutejte svou kreativitou ke kotvě s naším "Dřevěným deník pro mořské vlky ". Tento originální dřevěný blok je nejen úložištěm vašich myšlenek, ale také vtipným společníkem, který vás nenechá na holičkách.

Na deskách tohoto kousku se pyšní obrázek námořní kotvy – symbol pevnosti a stability, které však nebereme příliš vážně. Ať už plujete po vlnách každodenních povinností nebo se jen tak potápíte v moři fantazie, tento diář vám bude věrným parťákem.

Vybírat můžete z listů čistých jako mořská hladina, linkovaných jako vlnky na vodě nebo plánovacích kalendářů, kde si můžete zakreslit své námořní expedice. Ať už máte potřebu zaznamenat své velké příběhy nebo drobné poznámky, máme pro vás připraveny tři velikosti – A4 pro kapitány, A5 pro první důstojníky a A6 pro odvážné námořníky.

Dřevěné desky jsou ošetřené včelím voskem, takže vaše zápisky přečkají i ten nejdivočejší štorm. Ať už si ho vezmete na palubu lodi nebo do kanceláře, tento diář bude vždy připomínkou, že život je plný dobrodružství a dobrého humoru.

Nakupujte nyní a staňte se kapitánem svého organizovaného, ale zábavného života s diářem "pro mořské vlky". Vždyť víte, co říkají – dobrý smích je jako dobrá kotva, drží pevně i v nejtěžší bouři!

Blok je vyrobený v České republice.

Velikosti dřevěných bloků

Velikost Rozměr Provedení
A6 11,5 x 15 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem
A5 16 x 21 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem
A4 21,5 x 30,5 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem

Chcete zápisník, který nikdo jiný nemá?

Máte obrázek, hlášku nebo zamilovaný citát.

To vše na bloku může být 

nechte si vyrobit Dřevěný blok na přání