Upřesněte výběr produktu

60 Kč

ks
Bílá vdova

Dřevěná jmenovka na svatební stůl a zasedací pořádek bude hračka Více

Kód produktu: 019 Doprava a platba

Klíčový prvek Vaší svatební idylky

Hledáte ten pravý způsob, jak odemknout atmosféru pohody a ladění na vaší svatbě? Naše

dřevěná svatební jmenovka na stůl s motivem starobylého klíče je tím pravým řešením! Tento malý kousek štěstí vám pomůže s přísnou disciplínou v zasedacím pořádku, aniž byste museli vyhrožovat kleštěmi na ořechy.

S průměrem 9 cm se tento lakovaný poklad vejde i na ten nejstísněnější stůl a díky svému všestrannému designu jej můžete použít i jako podtácek pro vaše svatební koktejly. Kdo by si myslel, že klíč ke štěstí může být zároveň klíčem ke skvělému drinku?

Nenechte se zmást jeho historickým vzhledem – tento klíč otevírá dveře k modernímu použití a bude sloužit jako věčná památka na váš speciální den. Můžete se vsadit, že vaši hosté budou odcházet s klíčem v kapse a širokým úsměvem na tváři, zatímco vy budete mít klidnou mysl, vědomi si, že jste právě posunuli svatební dekorace na novou úroveň.

Tak neváhejte, dejte zelenou své svatební tabuli s naším "Klíčem ke štěstí" a odemkněte bránu k nezapomenutelnému oslavě lásky a radosti. Pamatujte – správný klíč může otevřít mnohem víc než jen zámek!

Jmenovka ladí s našimi dalšími svatebními pomocníky z edice "Klíč ke štěstí" - svatební oznámení, kartička "Pozvánka ke stolu" a kartička "Dary"