Upřesněte výběr produktu

60 Kč

Na zakázku - bude upřesněno - U lakovaných výrobků je doba dodání min 7 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěná jmenovka na svatební stůl a zasedací pořádek bude hračka Více

Kód produktu: 020 Doprava a platba

Mňau-nifikantní stolový šarm – Kočičí sen

Představte si ten pohled na tváři vašich svatebních hostů, když si při hledání svého místa v zasedacím pořádku uvědomí, že je vítá

dřevěná svatební jmenovka na stůl s motivy kočičích tlapek. Ano, přesně tak, "Kočičí sen" je tu, aby přidal špetku kočičí eleganci na váš velký den!

Každá jmenovka o průměru 9 cm je pečlivě lakovaná, aby odolala i tomu nejdivočejšímu svatebnímu veselí a zároveň chránila povrch vašeho stolu před nechtěnými skvrnami. A nejen to! Tyto jmenovky jsou také použitelné jako podtácek pro vaše oblíbené nápoje, ať už se jedná o skleničku bublinkového nebo šálek kávy po bohatém svatebním obědě.

Nebojte se, "Kočičí sen" je tu, aby vašemu svatebnímu dni dodal tu správnou dávku humoru a pohodové atmosféry. Vaši hosté si budou moci odnést domů nejen vzpomínky na krásný den, ale i malý dřevěný kousek radosti, který jim bude připomínat váš společný čas.

Tak neváhejte a dejte svému svatebnímu dni ten pravý mňau-faktor s "Kočičím snem"!

Jmenovka ladí s našimi dalšími svatebními pomocníky z edice "Kočičí sen" - svatební oznámení, kartička "Pozvánka ke stolu" a kartička "Dary"