40 Kč

Na zakázku - bude upřesněno - U lakovaných výrobků je doba dodání min 7 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěná kartička upozorňující, že finanční dar je naprosto ok Více

Kód produktu: 017 Doprava a platba

Levandulové Pokušení - Kartička, která šeptá: Peníze voní lépe!

Přemýšlíte, jak originálně poděkovat za finanční příspěvek nebo jak vkusně naznačit, že byste raději peníze než další vázičku? Naše "Levandulové Pokušení" je tu, aby vaši darovací etiketu povýšila na umělecké dílo!

Představujeme vám dřevěnou kartičku dary s motivem levandule, která je tak elegantní, že i peníze na ní chtějí ležet.

Nenechte se mýlit její skromnou velikostí 9 x 6 cm - tato maličkost má sílu vyjádřit velké "Děkuji" nebo "Prosím", aniž byste museli vypustit ze rtů jediné slovo.

S kartičkou "Levandulová láska" dejte najevo, že finanční dar je nejen žádaný, ale i vysoce ceněný. A věřte nám, nikdo se neurazí, když vidí, jak nádherně je vaše žádost prezentována. Každý kousek je pečlivě ošetřen včelím voskem, aby nejenom voňal jako provensálské políčko, ale také aby vydržel podobně dlouho jako vaše vzpomínky na darované penězky.

Buďte šik, buďte originální, buďte levandulově průkopnický! S kartičkou "Levandulové Pokušení" zanecháte vůni elegance a špetku humoru u každého, kdo pochopí, že někdy jsou peníze nejen prostředkem, ale i poselstvím. 

Kartička ladí s našimi dalšími svatebními pomocníky z edice "Levandulová láska" - svatební oznámení, kartička "Pozvánka ke stolu" a svatební jmenovka