120 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Maličkatý notýsek třeba na hesla Více

Kód produktu: 044 Doprava a platba

Hledáte báječný dárek, který rozveselí každou kamarádku? Představujeme vám

"Dobrého přítele", maličkatý notýsek, který se vejde do každé holčičí kabelky a je jako stvořený pro ty nezapomenutelné chvíle s vaší BFF.

Však také byl pro holky navržen s láskou a pečlivostí. Jeho dřevěné desky, ošetřené včelím voskem, v sobě ukrývají nejenom šarm přírodního materiálu, ale i kus humoru. Text na notýsku "Dobrý přítel zná tvé nejlepší historky, nejlepší je s tebou prožil" je vypálený s úsměvem a je připomínkou všech těch nezapomenutelných dobrodružství, která jste spolu zažily.

A k čemu je takový minibloček dobrý? Kromě toho, že slouží jako skvělý společník pro zaznamenání všech vašich plánů a nápadů, se může stát i diskrétní úschovnou na hesla, která by měla zůstat jen mezi vámi dvěma.

Tak už nehledejte! Pořiďte své nejlepší přítelkyni "Dobrého přítele" a užijte si společně další nezapomenutelné chvíle, které se zapisují do srdce a teď i do tohoto jedinečného dřevěného bločku. Kdo ví, možná jednou společně při listování v tomto minibločku opět prožijete všechny ty skvělé historky znovu a znovu.

Uvnitř je 60 listů papíru bez linek.

Velikost 9,2 x 9,2 cm