120 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Maličkatý notýsek třeba na hesla Více

Kód produktu: 046 Doprava a platba

Připravte se na nejroztomilejšího strážce vašich nejtajnějších záznamů! Představujeme vám

"Čokoládový Zápisníček", maličkatý notýsek, který se vejde i do kapsy, ale ukrývá v sobě humor velký jako vaše touha po čokoládě.

Nemůžete najít ten pravý úkryt pro vaše hesla, nebo nápady, jak načrtnout další mistrovský plán na záchranu světa před nudou? Nebojte, máme pro vás řešení! S naším dřevěným minibločkem s textem: "Můj přítel zase skončil v nemocnici potom co snědl čokoládu. MOJI čokoládu!" nikdy nebudete mít strach, že by někdo odvážný přešel hranici a ochutnal vaše tajné poznámky.

Tento báječný dárek pro kamarádku nejenže rozesměje a zahřeje u srdce, ale je i praktickým společníkem pro každodenní dobrodružství. Ať už si potřebujete poznamenat recept na brownies, nebo adresu té nejlepší čokoládovny ve městě, tento minibloček je připraven být vaší osobní úschovnou na hesla a sladká tajemství.

Nezapomněli jsme ani na kvalitu – desky dřevěných bloků ošetřujeme včelím voskem, aby vydržely všechny vaše čokoládové krize a radosti. Tak neváhejte, pořiďte si tento jedinečný a humorný diářek, který je stejně jedinečný jako vaše chutě. Nechte svět vědět, že když jde o čokoládu, nemáte smysl pro žerty – pokud tedy nepočítáme ty, které najdete v tomto roztomilém zápisníčku!

Uvnitř je 60 listů papíru bez linek.

Velikost 9,2 x 9,2 cm