120 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Maličkatý notýsek třeba na hesla Více

Kód produktu: 023 Doprava a platba

Představujeme vám nejnovější hit pro všechny, kteří berou své sny s humorem

Maličkatý notýsek, který se vejde i do kapsy, je přesně to, co potřebujete pro ty okamžiky, kdy vás osvítí nečekaná inspirace nebo když si chcete jen nenápadně zdřímnout na schůzce.

Našlapaný vtipem a osobitostí, tento minibloček je opatřen neodolatelným textem: "Řekli mi, ať jdu za svými sny, tak jsem se vrátila zpátky do postele." To je heslo pro všechny, kdo umí vzít život s nadhledem a občas si přispat.

Jestli hledáte báječný dárek pro kamarádku, která si cení humoru a originality, právě jste našli zaručený hit. A nejen to! Tento minibloček může sloužit i jako tajná úschovna na hesla, přáníčka nebo dokonce jako mini denník vašich nejtajnějších snů.

Navíc, desky dřevěných bloků ošetřujeme včelím voskem, což zaručuje, že vaše zápisky budou chráněny s láskou přírody a dotykem tradiční řemeslné péče. Takže když příště někdo řekne, že jste zase "ve svém světě", s hrdostí odpovězte, že jste prostě jen následovali radu svého důvěryhodného minibločku.

Zachyťte v něm své myšlenky, sny a nápady – protože, kdo ví, možná jednoho dne budou tyto stránky důkazem o tom, jak jste za svými sny skutečně šli... a nebo alespoň o tom, jak jste si užili pořádný odpočinek ve své oblíbené posteli.

Uvnitř je 60 listů papíru bez linek.

Velikost 9,2 x 9,2 cm