120 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Maličkatý notýsek třeba na hesla Více

Kód produktu: 048 Doprava a platba

Hledáte báječný dárek pro vaši nejlepší přítelkyni? Představujeme vám

"Víno pro kamarádku ...", maličkatý notýsek, který se vejde do každé holčičí kabelky a je připraven zachytit všechna vaše společné dobrodružství.  Však také byl pro holky navržen s důrazem na praktičnost a styl!

Každá stránka tohoto dřevěného minibločku je svědkem vašich nezapomenutelných momentů a teď i těch vinných! A protože víme, že nejlepší kamarádku nezajímá, jestli máš doma uklizeno, když jde probrat nejžhavější novinky,  přední strana bločku nese vtipný a výstižný text: "Nejlepší kamarádku nezajímá, jestli máš doma uklizeno. Nejlepší kamarádku zajímá, jestli máš doma víno."

Kde jinde byste měli zapsat vaše nejtajnější hesla, kódy k srdcím vašich přátel a seznam oblíbených vín, než do bločku, jehož desky jsme ošetřili včelím voskem pro dlouhotrvající krásu a ochranu?

Nenechte si ujít příležitost podarovat nejnejku "Vínem pro kamarádku ..."  minibločkem, který stmeluje přátelství, rozveselí každý den a je dokonalým důkazem toho, že nejlepší dárky jsou ty, které přinášejí smích a radost.

Překvapte svou nejlepší kamarádku tímto originálním a vtipným přírůstkem do její kabelky a sledujte, jak její oči zazáří stejně jasně jako vaše společné chvíle u skleničky dobrého vína!

Uvnitř je 60 listů papíru bez linek.

Velikost 9,2 x 9,2 cm