120 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Maličkatý notýsek třeba na hesla Více

Kód produktu: 049 Doprava a platba

Hledáte originální způsob, jak říct své nejlepší kamarádce, že je pro vás jako ten nejzářivější čtyřlístek v trávníku života? Představujeme vám

"Čtyřlístkovou kamarádku" – báječný dárek, který se stane nejen společnicí na každém kroku, ale i šikovnou úschovnou na všechna tajemství.

Maličkatý notýsek, který se vejde do každé holčičí kabelky, je jako malý poklad. Však také byl pro holky navržen s láskou a pečlivostí. Na jeho přední straně vypalujeme text, který každého potěší: "Nejlepší kamarádka je jako čtyřlístek, těžko se hledá, ale máte štěstí, když ji najdete". Kdo by si nepřál takovou připomínku štěstí a přátelství mít neustále při ruce?

Nejenže je tento minibloček roztomilým a praktickým doplňkem, ale stane se i nenahraditelnou úschovnou na hesla, poznámky a všechny ty malé věcičky, které si chceme zapamatovat. Desky dřevěných bloků jsme ošetřili včelím voskem, aby odolávaly každodennímu shonu a zároveň byly příjemné na dotek.

Nenechte si ujít příležitost dát kamarádce něco víc než jen slova – dejte jí "Čtyřlístkovou kamarádku", která s ní bude sdílet všechny ty malé i velké okamžiky. Protože opravdová kamarádka, to je ten čtyřlístek, co stojí za to hledat.

Uvnitř je 60 listů papíru bez linek.

Velikost 9,2 x 9,2 cm