40 Kč

Na zakázku - bude upřesněno - U lakovaných výrobků je doba dodání min 7 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěná kartička, která zve budoucí svatebčany ke svatebnímu stolu Více

Kód produktu: 029 Doprava a platba

Břečťanová Óda na veselí – Dřevěná pozvánka ke stolu

Pozor, pozor, všechny svatební planety se nyní sladily v jedinečnou konstelaci!

Představujeme vám kartičku pozvánku ke stolu, která je pravou poetickou symfonií pro vaše smysly – "Břečťanová Óda na Veselí".

Máte pocit, že obyčejné papírové pozvánky jsou jako včerejší rohlík? Zapomeňte na ně! Naše dřevěná kartička pozvánka ke stolu je pečlivě vyřezávaným dílem umění, které vašim hostům zašeptá: "Jste vyvolení!"

A to doslova – s motivem břečťanu, symbolu věčné lásky a přátelství, budou vaši hosté vědět, že jsou zváni nejen na obřad, ale i na následné veselí u svatebního stolu, kde se bude tančit, jíst a oslavovat až do úsvitu.

Naše kartičky jsou ošetřeny včelím voskem, což jim dodává nejen příjemnou vůni, ale také ochranu před nečistotami a malými svatebními nehodami, jako je vylité šampaňské či slzičky dojetí.

Velikost 9 x 6 cm znamená, že kartička se vejde kamkoliv – do kapsy, do kabelky či mezi stránky vaší oblíbené knihy o lásce. A nebojte se, neztratí se mezi svatebním koláčem a kyticí, protože její šarm je nepřehlédnutelný!

Tak už neváhejte a dejte svým svatebním hostům najevo, že jsou součástí vašeho velkého dne stejně, jako je součástí přírody břečťan. "Břečťanová Óda na Veselí" – protože vaše svatba si zaslouží pozvánku, která je stejně jedinečná jako vy!

Kartička ladí s našimi dalšími svatebními pomocníky z edice "Břečťanová báseň" - svatební oznámení, kartička "Dary" a svatební jmenovka