40 Kč

Na zakázku - bude upřesněno - U lakovaných výrobků je doba dodání min 7 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěná kartička, která zve budoucí svatebčany ke svatebnímu stolu Více

Kód produktu: 038 Doprava a platba

Kokopelli Kouzlo – Pozvánka, která dotančí až k vám na stůl!

Hledáte způsob, jak překvapit své hosty již před prvním přípitkem?

S naší dřevěnou kartičkou pozvánkou ke stolu "Kokopelli" budete moci dát najevo, že vaši hosté nejsou zváni jen na obřad plný slz štěstí a nekonečných proslovů, ale i na následné veselí, kde se tanec a smích stávají hlavním chodem!

Kokopelli, ten veselý flétnista přináší nejen hudbu a radost, ale nyní také vašim hostům zprávu, že je čeká místo u svatebního stolu, kde se tanec s příbory nevyhnutelně promění v nezapomenutelný zážitek. A nebojte se, Kokopelli už má zarezervované místo přímo na naší kartičce!

Každá kartička je ošetřena včelím voskem, aby odolala i té nejdivočejší svatební hostině a zároveň pohladila vaše smysly příjemnou vůní přírody. S rozměry 9 x 6 cm se vejde na jakýkoliv stůl a zároveň poskytne dostatek prostoru pro taneční kroky vašich slov.

Připravte se na to, že vaši hosté budou mluvit o těchto kartičkách dlouho po tom, co se svatební koláček dojí. Kokopelli Kouzlo – protože pozvání může být stejně vzrušující jako samotná oslava!

Kartička ladí s našimi dalšími svatebními pomocníky z edice "Kokopelli" - svatební oznámení, kartička "Dary" a svatební jmenovka