Upřesněte výběr produktu

60 Kč

Na zakázku - bude upřesněno - U lakovaných výrobků je doba dodání min 7 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěné svatební oznámení s motivem břečťanových listů Více

Kód produktu: 014 Doprava a platba

Břečťanová Báseň –  Láska vypálená do dřeva

Připravte se, milí zamilovaní, na velkolepou premiéru vašeho společného života s našimi dřevěnými svatebními oznámeními "Břečťanová báseň"!

Oznamte to celému světu s vtipem a stylem, že váš velký den je za dveřmi a bude to něco, co se zapíše do kůry stromů!

Každé oznámení je malým uměleckým dílem, decentním a nadčasovým, s motivem břečťanu, který symbolizuje vaši rostoucí lásku a věčnou věrnost. Vše je pečlivě vypáleno na vybraném kousku dřeva, který jako vaše láska, s roky jen zraje a krásní.

Nabízíme vám hned tři provedení: jako pohlednice pro ty, co chtějí svůj příběh rozvést na 148 x 105 mm, jako kartička pro minimalistické vyznání na 100 x 70 mm, nebo jako magnet, který bude připomínat vaši lásku na ledničce každého hosta s rozměry 90 x 60 mm.

A aby byl váš svatební svět dokonalý, nezapomeňte na pozvánky ke stolu, kartičky "dary" a jmenovky na svatební stůl, vše v jednotném stylu a harmonii. A nebojte se, oznámení jsou vyleštěná včelím voskem, aby odolala všemu, co přinese váš svatební den – slzám štěstí, rozlitému šampaňskému i stiskům gratulantů.

Tak směle vpřed! Objednejte si naše Břečťanové svatební oznámení a zasaďte první semínko vašeho manželského štěstí do půdy plné humoru a radosti. Protože když je láska pevná jako dřevo, proč by oznámení nemohlo být také?