Upřesněte výběr produktu

60 Kč

Na zakázku - bude upřesněno - U lakovaných výrobků je doba dodání min 7 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěné svatební oznámení Více

Kód produktu: 015 Doprava a platba

Hledáte způsob, jak oznámit  celému světu, že jste se rozhodli skočit do manželského kolotoče? Chcete to udělat se špetkou humoru a originálním stylem?

Představujeme vám svatební oznámení s motivem Kokopelli, které rozveselí i ty nejvážnější příbuzné!

"Kokopelli" je nejen název našeho šibalského dřevěného svatebního oznámení, ale i příslib, že váš velký bláznivý den bude úplně jiný než všechny ostatní. Kokopelli, ten rošťák s flétnou, vás bude provázet od prvního pozvání až po poslední tanec.

Ať už jste fanda etnického šarmu, nebo chcete jen něco netradičního, naše oznámení jsou tu ve třech provedeních: jako pohlednice pro babičku, která ráda vystavuje poštovní poklady na komodě; jako kartička pro kamaráda, co si všechno strká do diáře; nebo jako magnet pro ty, kteří chtějí mít vaši svatbu na očích pokaždé, když si budou otevírat lednici.

A nezapomeňte na pozvánky ke stolu, kartičky "dary" a jmenovky na svatební stůl – vše ve stejném vtipném duchu a dřevěném kabátku. Oznámení jsou vyleštěná včelím voskem, takže se lesknou jak vaše oči, když se na sebe díváte se zamilovaným pohledem.

Nebojte se být jiní a pozvěte své hosty s "Kokopelli" – protože kdo by si nezapamatoval svatební oznámení, které vás rozesměje a zároveň pohladí po duši? Objednávejte teď a učiňte z vašeho oznámení mluvící legendu!