Svatební dárky, které vás nenechají vyhořet!

Připravte se na svatební sezónu s dárky, které jsou tak jedinečné, že by si i samotný Cupido zařadil do svého košíčku! U nás najdete svatební dárky ze dřeva, které jsou tak plné lásky, že by je mohly závidět i hlavní postavy z románů Nicholase Sparkse. 

Už žádné nudné obálky s penězi nebo toustovače, které připomínají, že ne všechny svazky jsou "až do smrti". Naše dřevěné dárky jsou vypalované s takovou pečlivostí, že byste si mysleli, že jsme je vyráběli pod osobním dohledem Amora. A protože víme, že láska je někdy jako divoký les, naše obrázky a texty jsou stejně přírodní a autentické jako vaše vzájemné cítění.

Hledáte něco, co přinese úsměv na tváře novomanželů každé ráno? Co třeba dřevěná prkénka na krájení s jejich jmény a datem svatby, která jsou tak romantická, že i obyčejný toastový chleba se bude cítit jako delikatesa. Nebo co dřevěný fotorámeček, který zachytí jejich společnou radost tak dokonale, že by mohl být dalším stálým exponátem v galerii "Chvíle štěstí"?

Ať už hledáte dárky pro novomanžele, kteří jsou milovníky přírody, fanoušky udržitelnosti nebo prostě jen chtějí něco, co vydrží stejně dlouho jako jejich věčná láska, naše svatební dárky jsou připraveny přinést radost, smích a trochu té dřevěné magie do jejich společného života. 

Tak neváhejte a vyberte si dárek, který bude bavit a potěší ještě dlouho po tom, co se svatební koláč stane jen vzdálenou vzpomínkou. A nezapomeňte, naše dřevěné dárky jsou tak unikátní, že by mohly konkurovat i svatebnímu obleku Elvisovy napodobeniny z Las Vegas!

Rychlé info Sleva 10% při koupi 16 a více kusů
Jmenovka na stůl "Kokopelli"

Jmenovka na stůl "Kokopelli"

Na zakázku - bude upřesněno
60 Kč
Dřevěná jmenovka na svatební stůl a zasedací pořádek bude hračka
Rychlé info Sleva 10% při koupi 16 a více kusů
Kartička Dary "Kokopelli"

Kartička Dary "Kokopelli"

Na zakázku - bude upřesněno
40 Kč
Dřevěná kartička upozorňující, že finanční dar je naprosto ok