Vítejte ve světě veselých dřívek

Naším cílem je vymýšlet stále nové a nové cedule, které Vám vykouzlí úsměv na tváři, a to tak široký, že by se vedle něj vešel rovnou celý strom. Naše vtipné dřevěné cedule jsou jako emoji ve 3D – komunikují za vás, aniž byste museli otevřít ústa. Ať už je vyvěsíte doma, na plot, v pergole nebo třeba na strom v pralese, vždy dokážou veselou formou oznamtit návštěvníkům, co je čeká.

Chcete, aby se každá našlápnutá kostičkalega stala zdrojem smíchu místo vzteku? Máme pro to ceduli. Potřebujete jemně naznačit, že vaše domácnost funguje na principu "Můj dům, moje pravidla"? I na to máme ceduli. A co takhle návod pro návštěvy, jak přežít vašeho domácího mazlíčka s ambicemi na titul "Největší rošťák roku"? Ano, uhodli jste – máme i takovou ceduli!

Vtipné cedule jsou perfektním dárkem pro každého, komu nechybí smysl pro humor, ať už jde o ten nejjasnější nebo ten pořádně černý. Jsou jako vtip, který nikdy neomrzí, protože... kdo by se mohl nabažit dobrého humoru?

Tak neváhejte, prohlédněte si naši kolekci a vyberte si ceduli, která nejlépe vystihuje vaši osobnost nebo tu vašich blízkých. Pamatujte, smích je nejen lék, ale i skvělá dekorace!