Milí milovníci psích společníků a obdivovatelé přírodních materiálů, máme pro vás štěkající novinku! Zapomeňte na klasické suvenýry, které zapadnou prachem na poličce. Přichází éra dřevěných dárků s nejmenšími a nejdrzejšími psími hrdiny – čivavami!

Kdo je čivava? No přeci ta roztomilá malá štěkavá potvůrka, která svou velikostí sice připomíná kapesní edici, ale svou osobností by zastínila i největší dogu! A právě tato nezdolná povaha čivavy nás inspirovala k vytvoření řady dřevěných dekorací, které zaručeně přidají šmrnc každému interiéru.

Připravili jsme pro vás inspiraci, jak si osladit každodenní život. Každý obrázek malého psího velikána může být vypálen do dřeva a je připravený zdobit váš zápisník, ceduli, magnet či podtácek. A když říkáme každý obrázek, myslíme tím opravdu každý, který jsme vám připravili. U nás najdete všechny možné a nemožné polohy těchto roztomilých psíků.

Co říkáte na podtácek s čivavou s havajskou květinou, která vám bude připomínat, že i v největším vedru je důležité zůstat v pohodě? Nebo magnet na ledničku s čivavou v obleku, který vám každé ráno připomene, že i malé věci mohou mít velkou sílu?

A pokud se vám náš psí sortiment zalíbí, klidně si obrázek stáhněte. Koneckonců, kdo by nechtěl mít doma kousek přírody plného humoru, který ještě k tomu vrtí ocáskem?

Tak neváhejte a přidejte do svého života trochu toho čivavího šarmu. S našimi dřevěnými dárky s čivavou se každý den stane výjimečným – a to i bez potřeby venčení!