Hospodský folklór

    Vítejte ve světě, kde se vtípky a moudra stávají součástí vašeho interiéru! Naše vtipné cedule do hospody jsou jako chleba k pivu - prostě k nim patří. Když už máte hospodskou výzdobu, proč by neměla být tak trochu s humorem, no ne? Každá cedule je vypálená s láskou, obrázky s nadsázkou a texty, které rozveselí i toho největšího štamgasta.

    Představte si to: vejde váš pravidelný host, oči mu padnou na ceduli s nápisem „U nás pivo zdražujeme jen v přestupných letech a 29. února!“ a už se chechtá, jako by byl v poslední lavici základní školy. A co teprve, když objeví tu s nápisem „Naše pivo je čerstvější než vtípky našeho barmana!“ – to se smíchem zřítí rovnou do náruče pohovky (nebo kamaráda, podle toho, jak moc se mu cedule líbila).

    Naše cedule jsou dokonalým zpestřením pro každou hospodu, která si cení dobře odvedené práce a dobrého humoru. Slibujeme, že naše cedule přinesou úsměv na tváře vašich hostů, i když jim právě došel oblíbený ležák. A když už nic jiného, tak si aspoň přečtou nějaké to moudro, které jim může osvětlit den. Tak neváhejte a dejte svému podniku ten správný šmrnc s našimi vtipnými cedulemi. Neboť jak praví staré hospodské přísloví: „Veselá cedule, šťastný štamgast!“