54 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Objevte unikátní dřevěný podtácek s indiánským znamením - Sovou. Ideální dárek pro kolegu, který miluje originalitu.
Více

Kód produktu: 114 Doprava a platba

Hledáte stylový způsob, jak ochránit váš stůl před nevzhlednými skvrnami od nápojů? Máme pro vás řešení, které je tak originální, že si vaše káva bude připadat jako na dovolené v indiánské rezervaci!

Představujeme vám dřevěný podtácek s motivem Indiánského horoskopu - ano, čtete správně, váš nápoj může konečně zjistit, jestli je více sova nebo jiné zvíře z indiánského zvěrokruhu.

Tento konkrétní kousek je věnován všem Sovám (23.11. – 21.12.), což jsou ti, kteří mají smysl pro čest a nebojí se říci světu svůj otevřený názor. A kdo by si nepřál mít doma takového ducha? Je to jako mít osobního ochránce pro váš stůl - sova, která sice nehučí, ale zato nádherně vypadá a chrání váš nábytek před nechtěnými kruhy od sklenic.

Naše podtácky jsou vyrobené z březové překližky, což znamená, že jsou dostatečně odolné, aby vydržely i ty nejdivočejší večírky. A díky bezbarvému laku se nemusíte bát, že by se indiánské motivy odloupaly nebo vybledly - tyto podtácky jsou připraveny na dlouhé roky sloužit vašim nápojům s grácií a stylem.
Tak proč si neudělat radost a nezajistit svým sklenicím a hrníčkům stylového a duchovního průvodce ve formě našeho podtácku Indiánský horoskop - Sova?

Vaše nápoje si zaslouží trochu toho indiánského šarmu. A kdo ví, možná při další kávě pocítíte, že váš vnitřní svět je najednou o něco optimističtější. Alespoň do doby, než si uvědomíte, že musíte umýt nádobí. Ale hej, alespoň ten stůl zůstane v bezpečí!

Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Průměr: 92 mm
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání
Znamení zvěrokruhu Sova
Tvar Kruh