54 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Objevte jedinečný dřevěný podtácek s gravírovaným indiánským znamením Vydra. Ideální dárek pro milovníky indiánských motivů.
Více

Kód produktu: 124 Doprava a platba

Hledáte ten nejoriginálnější způsob, jak udržet svůj stůl v bezpečí před záludnými kruhy po sklenicích, které vám mohou pokazit den stejně jako špatná káva? Máme pro vás řešení!

Představujeme vám dřevěný podtácek s indiánským horoskopem Vydra, který je tak unikátní, že se vaše sklenice budou cítit jako na dovolené v exotickém resortu.

Narozeni ve znamení Vydry jsou známí svou aktivitou a pracovitostí, což z tohoto podtácku dělá dokonalého společníka pro vaše pracovní maratony u počítače. Ať už pijete desátou kávu nebo první skleničku vína (vždyť kdo by to počítal, že?), tento podtácek vás bude neúnavně podporovat.
Ale to není vše! Díky jeho neobyčejnému smyslu pro spravedlnost vám tento podtácek garantuje, že žádná sklenice nebude diskriminována. Ať už jde o robustní půllitr piva nebo křehký pohár na víno, každý se zde cítí jako doma.

Vyroben z vysoce kvalitní březové překližky a ošetřen bezbarvým lakem, tento podtácek není jen obyčejným doplňkem. Je to společník, který vám bude dělat radost dlouhé roky a zároveň chránit váš nábytek před nechtěnými skvrnami. 

Tak neváhejte! Obohaťte svůj domov tímto malým kouskem indiánské moudrosti a ukažte světu, že máte nejen smysl pro humor, ale i výborný vkus. Vydří podtácek čeká, aby se stal součástí vašeho příběhu.

Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Průměr: 92 mm
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání
Znamení zvěrokruhu Vydra
Tvar Kruh