54 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Objevte unikátní dřevěný podtácek s indiánským znamením Bobr. Ideální malý dárek pro milovníky indiánské kultury. Kdo by mu odolal?
Více

Kód produktu: 093 Doprava a platba

Připravte se, milovníci přírody a fanoušci všeho indiánského! Přinášíme vám unikátní příležitost mít doma kousek lesa, aniž byste museli vyrazit do divočiny a riskovat setkání s opravdovým bobrem.

Představujeme vám Dřevěný podtácek Indiánský horoskop - Bobr, ten pravý společník pro každého, kdo se narodil mezi 20. dubnem a 20. květnem, a vlastně i pro všechny ostatní, kdo mají rádi unikátní design a suché stoly.

Bobři, jak jistě víte, jsou známí svou pracovitostí, praktičností a šetrností. A právě tyto vlastnosti jsme vložili i do našich podtácků. Jsou vyrobené z pevné březové překližky, což znamená, že se nepoddají ani nejdivočejšímu večírku. A aby toho nebylo málo, jsou nalakované bezbarvým lakem, takže si udrží svůj přirozený lesk a charakter i po letech používání. Řekněme si na rovinu, kdo z nás může říci totéž o sobě?

A nemusíte se bát, že byste s naším podtáckem působili příliš vážně. Kdo by se mohl zlobit na vypáleného bobříka s věšteckými schopnostmi, který vám předpoví, kdy je ten správný čas na další skleničku? Přece jen, kdo by odolal takovému šarmu?

Tak proč si nepřidat do života trochu lesní magie? Ať už jste šetrní a pracovití jako bobr, nebo jen hledáte originální doplněk do vaší domácnosti, náš Dřevěný podtácek Indiánský horoskop - Bobr je tu pro vás. Protože přiznejme si – kdo by nechtěl mít doma vlastního bobřího proroka?

Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Průměr: 92 mm
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání
Znamení zvěrokruhu Bobr
Tvar Kruh