54 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Objavte unikátní dřevěný podtácek s gravírovaným indiánským horoskopem - Had. Ideální malý dárek pro milovníky indiánských motivů.
Více

Kód produktu: 113 Doprava a platba

Představujeme vám nejnovější zázrak z naší dílny – Dřevěný podtácek Indiánský horoskop, speciální edice pro všechny Hadí duše (23.10. – 22.11.).

Hledáte dokonalého společníka pro vaše pití, který nejen zachytí každou kapku, ale zároveň vám bude připomínat, jak jste moudří a hloubaví? 

Tento podtácek není jen obyčejný kus dřeva. Ne, ne, ne! Je to březová překližka, která prošla tajemným rituálem zvaným "gravírování" a "lakování". Díky tomu vám bude sloužit déle než věčnost, nebo alespoň dokud nepřestanete pít. A kdo by to už kdy chtěl udělat, že?

Ale to není vše! Kromě toho, že tento podtácek ochrání váš stůl před nechtěnými kruhy od sklenic, poskytne vám i hluboké životní lekce díky indiánskému motivu Hada. Vzpomeňte si na to, když se budete dívat na svůj podtácek s kávou v ruce a přemýšlet, proč vám věštba na dnešní den radila, abyste se vyhnuli setkání s albatrosem.

Tak neváhejte! Ukažte světu, že jste nejen trendy, ale také moudří a hloubaví. A kdo ví, možná vám tento podtácek pomůže najít odpovědi na otázky, na které Google nezná odpověď. Nebo aspoň zachytí kapky od vaší oblíbené kávy.

Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Průměr: 92 mm
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání
Znamení zvěrokruhu Had
Tvar Kruh