54 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Objevte unikátní dřevěný podtácek s indiánským horoskopem - Los! Ideální malý dárek pro milovníky indiánských motivů.
Více

Kód produktu: 094 Doprava a platba

Představte si, že je ráno a vaše káva se rozhodla postavit se na Losa. Ano, čtete správně.

Díky našemu dřevěnému podtácku s indiánským horoskopem - Los, může vaše ranní káva či večerní čaj zažít duchovní probuzení a vy se můžete ponořit do tajů starých indiánských tradic.

A kdo by nechtěl, aby jeho nápoj měl šarm a osobní kouzlo jako pravý Los?
Ale pozor, nejde jen o obyčejný podtácek. Tento kousek je vyroben z nejlepší březové překližky, což z něj činí nejen praktického pomocníka pro ochranu vašeho nábytku, ale i stylový doplněk vaší domácnosti. A díky bezbarvému laku si můžete být jisti, že vaše podtácky zůstanou jako nové i po několika indiánských rituálech s kávou.

Tak proč si nepořídit podtácek, který nejen chrání váš stůl, ale také vám každé ráno připomene, že máte šarm a osobní kouzlo Losa? Přidejte k tomu fakt, že když se vaši přátelé zeptají, kde jste ten úžasný podtácek získali, můžete jim prostě říct: "Oh, to? To je jen můj dřevěný podtácek s indiánským horoskopem. Jsem prostě tak trochu Los v duši."

Nečekejte, dokud nebudou všichni Losové vyprodáni. Udělejte si radost nebo potěšte své přátele originálním dárkem, který přinese do jejich života trochu toho indiánského šarmu a kouzla.

Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Průměr: 92 mm
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání
Znamení zvěrokruhu Los
Tvar Kruh