54 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Objev jedinečný dřevěný podtácek s indiánským znamením Vlk. Pro všechny, kdo milují indiánské motivy a hledají něco speciálního. Více

Kód produktu: 089 Doprava a platba

Hledáte ten nejoriginálnější způsob, jak ochránit svůj oblíbený stůl před nevzhlednými skvrnami od kávy či čaje?

Máme pro vás řešení, které je tak jedinečné, že vás možná přiměje věřit v magii indiánských horoskopů.

Představujeme vám dřevěný podtácek s indiánským motivem Vlka - pro všechny narozené mezi 19. únorem a 20. březnem, nebo pro ty, kteří si prostě jen myslí, že vlci jsou cool.

Tento podtácek není jen obyčejný kousek dřeva. Ne, ne! Je to magický talisman, který v sobě nese ducha Vlka - zvířete známého svou dobromyslností, srdečností a důvěřivostí.

A věřte nám, že když si dáte na tento podtácek svůj oblíbený nápoj, ucítíte, jak se tyto vlastnosti přelévají do vašeho nitra. A kdo by nechtěl být dobromyslný, zvláště když se snažíte v pondělí ráno najít svůj oblíbený hrnek?

Ale to není vše! Náš podtácek je vyroben z březové překližky, což znamená, že je stejně odolný jako vlk v divočině. A navíc, díky bezbarvému laku, kterým je potažen, se nemusíte bát, že by se po několika použitích začal rozpadat jako vaše odhodlání jít v pondělí do práce.

Tak proč si neudělat radost nebo potěšit někoho blízkého tímto originálním podtáckem? Je to perfektní dárek pro každého, kdo má rád indiánskou kulturu, věří v horoskopy, nebo prostě potřebuje něco, co ochrání jeho stůl před skvrnami a zároveň dodá trochu magie do každodenního života.

Vlci vládnou - a Vy nyní můžete také s tímto úžasným podtáckem!

Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Průměr: 92 mm
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání
Znamení zvěrokruhu Vlk
Tvar Kruh