52 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný podtácek pod sklenice - malý praktický dárek Více

Kód produktu: 520 Doprava a platba

Podtácek pro přežití ranní Apokalypsy

Probouzíte se do nového dne a cítíte, že bez své oblíbené kávy by to byl skutečný horor?

Náš dřevěný podtácek "Ranní Apokalypsa" je tu pro všechny, kteří bez ranní kávy nedají ani ránu a vypadají před prvním šálkem podobně jako zombík na podtáckovém obrázku.

Náš podtácek je jako štít proti příkoří světa, dokud nevypijete svůj posvátný elixír klidu. S nápisem "Nechte mě v klidu vypít kafe a nikomu se nic nestane" posíláte jasný signál: "Před první kávou raději nemluv, nebo se dočkáš kávového zmrtvýchvstání!"

Každá dřevěná podložka pod sklenici je vyrobena z pevné březové překližky a má průměr přátelských 9 cm, ideální pro vaši ranní kávu či večerní sklenku vína. Vypálený motiv na ní je dílem našich řemeslných mistrů, kteří každý obrázek vytvářejí s láskou a precizností. A aby vám podtácky "Kávový Kumštýř" dělaly radost co nejdéle, jsou nalakované bezbarvým lakem, který je chrání před nechtěnými skvrnami a útoky rozlitého moku.

Přidejte trochu vtipných výhrůžek do svého ranního rituálu s našimi podtácky, které nejen ochrání váš stůl, ale také pobaví vaše hosty a dodají vám sílu čelit přívalům únavy jako pravý kávový bojovník. Objednejte si svou "Ranní Apokalypsu" ještě dnes a začněte každé ráno s úsměvem (no,stačí,když začnete ...) a kávou v bezpečí!


Průměr: 9 cm
Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přáníCedulky a cedule, tak na to nás užije!

Už jich máme 100+

Oslavte to s námi - 25% sleva na celý nákup

9q82ab677o

* kód je platný při nákupu nad 500 Kč a platí jen jednou