Dřevěné Cedulky - Když stěny mluví vtipně

Vítejte ve světě dřevěných cedulek, kde humor visí na každém rohu, přesněji řečeno na každých dveřích! 

Každá dřevěná cedulka může vtipně označit místnost – ať už se jedná o "Tajný vchod superhrdinů" do vaší pracovny nebo "Laboratoř šíleného vědce" pro vaši kuchyň. Není to jen o tom, kde jste, ale o tom, jak se tam cítíte – a s našimi cedulkami je zaručený úsměv na tváři každého, kdo projde kolem.

Ale pozor! Tyto cedulky nejen označují místnost, ale také určují pravidla. "Zde vládne Máma" může být výstrahou pro všechny, kdo se odváží vstoupit do obývacího pokoje s botami. A co takhle "Zóna bez Wi-Fi: Připravte se na reálný svět!" pro jídelnu? To je výzva pro všechny závislé na internetu.

Nechte naše cedulky mluvit za vás a informovat obyvatele domu (a nečekané hosty), jak se mají chovat. "Pro vstup si vypěstujte smysl pro humor" – to je jasný signál, že zde se smějí i zdi.

Nezapomeňte, co je psáno, to je dáno. A s našimi dřevěnými cedulkami je to dáno s úsměvem, špetkou sarkasmu a třešničkou humoru na vrcholu. Vyberte si tu svou, pověste a užívejte si reakce!

Nenašli jste žádnou, která by Vás zaujala?

Nevadí, mrkněte na Cedulku NA PŘÁNÍ a budete mít ten nejoriginálnější dárek.

Rychlé info
Cedule na dveře WC - ŠtětkaCedule na dveře WC - Štětka

Cedule na dveře WC - Štětka

Skladem
190 Kč
Když se smíchem na WC začíná den! 😄 S touto dřevěnou cedulí bude vaše toaleta nejen čistá, ale plná humoru! 🚽🤣Jestli se z toho tedy nepo… …