Upřesněte výběr produktu

230 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Časoprostorový dřevěný zápisník - Tardis
Dřevěný kroužkový blok v několika velikostech Více

Kód produktu: 001-og Doprava a platba

Pozor, pozor, všichni časoprostoroví cestovatelé, deníkoví dobrodruzi a poznámkoví pionýři! Přichází na scénu unikátní dřevěný zápisník, který je tak geniální, že by ho záviděl sám Doktor Kdo. Ano, správně tušíte 

je to Tardis zápisník, váš osobní vstup do nekonečna a ještě dál!

Také při psaní ztrácíte pojem o čase a prostoru? Už nemusíte, protože s naším Tardis blokem se vypravíte na cestu časoprostorem, aniž byste museli opustit pohodlí vaší kavárny, kanceláře či obýváku. Ať už plánujete dobýt vesmír nebo jen ten náročný pondělní meeting, tento zápisník bude vaším neocenitelným společníkem.

Nabízíme vám tři velikosti – A4 pro galaktické myšlenky, A5 pro mezihvězdné nápady a A6 pro supernové poznámky. Máte na výběr provedení s linkami pro ty, co mají rádi řád a strukturu, bez linek pro kreativní duše, které se nebojí malovat mimo linky, a s plánovacím kalendářem pro ty, kteří potřebují mít své časové cesty pečlivě naplánované.

Ale pozor! Stejně jako skutečná Tardis, i náš zápisník může být zrádný. Když se začtete do vašich vlastních příběhů, může se stát, že při pohledu na hodinky zjistíte, že je najednou pět hodin odpoledne a vy jste zase neobědvali. Je to kouzlo dřeva, vypáleného designu a časoprostorového šarmu, kterému se prostě nedá odolat.

Tak neváhejte, zapište se do dějin (nebo alespoň do vašeho nového zápisníku) a nechte své myšlenky cestovat po stránkách, které jsou hodny samotného Pána Času. Objednejte si svůj dřevěný Tardis zápisník ještě dnes a staňte se pánem svého vlastního časoprostorového dobrodružství!

Blok je vyrobený v České republice.

Velikosti dřevěných bloků

Velikost Rozměr
A6 11,5 x 15 cm
A5 16 x 21 cm
A4 21,5 x 30,5 cm

Chcete zápisník, který nikdo jiný nemá?

Máte obrázek, hlášku nebo zamilovaný citát.

To vše na bloku může být 

nechte si vyrobit Dřevěný blok na přání 

Motiv Fantasy a filmové