Upřesněte výběr produktu

230 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný kroužkový blok v několika velikostech Více

Kód produktu: 037-og Doprava a platba

Pozor, zvířecí přátelé a milovníci noční oblohy, přichází novinka, která vám způsobí srstnatě dobré chvění

dřevěný diář Tajemný vlčí měsíc! Ne, nejedná se o žádný mystický artefakt z fantasy románu, i když... kdo ví?

Připravte se na zážitek, který je tak autentický, že byste mohli slyšet v dálce vytí vlků, když se dotknete jeho dřevěné obálky. Tajemný vlčí měsíc nebo snad lapač snů? Otevřete jeho stránky a nechte se unést kamkoli, kam vás vaše divoká představivost zavede!

Ať už jste alfa samec svého smečky nebo osamělý vlk, máme pro vás správnou velikost: A4 pro velké plány a velké snění, A5 pro kompaktní dobrodružství a A6 pro ty, kdo chtějí mít svůj teritorium vždy po ruce.

Vyberte si své provedení: s linkami, aby vaše myšlenky běžely rovně jako stopy ve sněhu; bez linek pro ty, kdo se nebojí prozkoumávat neznámé kraje; nebo s plánovacím kalendářem pro lovce termínů, kteří potřebují svou kořist ukořistit s přesností a stylem.

Každý dřevěný diář má vypálený obrázek, který je stejně jedinečný jako otisky tlapek ve sněhu. Buďte připraveni, že vás lidé budou zastavovat s otázkou: "To je nádherné, je to magie?" A vy můžete jen tajemně mrknout a říct: "Možná."

Neváhejte a pořiďte si diář, který je víc než jen úkryt pro vaše zápisky. Je to společník pro vaše nejtajemnější myšlenky, plány a sny. A nezapomeňte, v noci, když bude měsíc v úplňku a svět bude spát, váš "Vlčí měsíc" bude bdít nad vašimi slovy.

Objednejte si dnes a buďte připraveni na zápisníkové dobrodružství, které bude stejně nezapomenutelné jako noční výlet s vlčí smečkou na obzoru. Ale rychle! Tyto diáře mizí rychleji než srna prchající před vlkem. 

Blok je vyrobený v České republice.

Velikosti dřevěných bloků

Velikost Rozměr Provedení
A6 11,5 x 15 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem
A5 16 x 21 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem
A4 21,5 x 30,5 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem

Chcete zápisník, který nikdo jiný nemá?

Máte obrázek, hlášku nebo zamilovaný citát.

To vše na bloku může být 

nechte si vyrobit Dřevěný blok na přání 

Zvířata Vlk