52 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný podtácek s textem "Bez piva bývám poněkud neklidný" pro pravé pivaře! Užívejte si pivo s šmrncem. Klikněte a zpříjemněte si pití piva!
Více

Kód produktu: 086 Doprava a platba

Podtácek pro Pivní Pohodu

Představte si to... Páteční večer, televize běží na pozadí a v ruce se leskne láhev vašeho oblíbeného zlatavého moku. Ale počkat! Co ten nepříjemný kruh na stole, co zanechává každá sklenice jako nezvaný host?

Žádný strach, máme pro vás řešení!

Představujeme "Podtácek pro Pivní Pohodu" - vašeho nového nejlepšího přítele pro chvíle, kdy si chcete užít své pivo bez obav z poškození nábytku.

Naši dřevění hrdinové jsou vyrobeni z nejodolnější březové překližky, což znamená, že jsou připraveni čelit jakémukoliv útoku sklenic nebo lahví.

A to nejlepší? Každý podtácek je vybaven gravírováním, které vám připomene starou pivní moudrost: "Bez piva bývám poněkud neklidný".

Takže když příště vaše lepší polovička nebo spolubydlící zpochybní množství piva, které konzumujete, stačí jim ukázat váš podtácek a vše bude jasné.
Navíc jsme naše podtácky oblékli do bezbarvého laku, aby zajistili, že vám budou dělat radost co nejdéle a že žádný únik piva nezpůsobí katastrofu. S "Podtáckem pro Pivní Pohodu" je každý večer jako malý pivní festival přímo u vás doma.


Tak na co ještě čekáte? Přidejte trochu humoru a praktičnosti do vašich pivních večerů s podtáckem, který je stejně jedinečný jako vaše chuť na pivo.


Průměr: 9 cm
Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání

Téma Pro pivaře
Tvar Osmihran