Upřesněte výběr produktu

0 Kč

Na zakázku - bude upřesněno - U lakovaných výrobků je doba dodání min 7 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěné svatební oznámení Více

Kód produktu: 009 Doprava a platba

Otevíráme dveře k lásce – Dřevěné svatební oznámení 'Klíč ke štěstí'"

Zapomeňte na obyčejný papír, je čas na revoluci ve světě svatebních oznámení! Přinášíme vám

jedinečnou novinku, která vykouzlí úsměv na tváři každého příjemce – dřevěné svatební oznámení s motivem starobylého klíče, který symbolizuje otevření dveří k vašemu společnému štěstí.

Oznamte to celému světu neotřelým způsobem, který zůstane v paměti jako váš velký den! Naše oznámení jsou jako láskyplný šepot přírody, jenž se snoubí s romantikou starých časů. Vypálený obrázek klíče a vaše osobní slova vytvoří dojem, že právě jste našli ten pravý poklad – lásku vašeho života.

A protože víme, že každý má svůj styl, nabízíme oznámení ve třech provedeních: jako elegantní pohlednice (148 x 105 mm), roztomilá kartička (100 x 70 mm) nebo praktický magnet (90 x 60 mm), který může každý přichytit na ledničku a mít vaši radost stále na očích.

A nezapomeňte na pozvánky ke stolu, kartičky "dary" a jmenovky na svatební stůl – vše ve stejném duchu a stylu, aby bylo vaše svatební veselí dokonale sladěné do posledního detailu. S naším dřevěným svatebním oznámením "Klíč ke štěstí" se vaše svatba stane nejen dnem plným lásky, ale i den plný stylu a nezapomenutelných vzpomínek.

Připravte se na to, že vaše svatební oznámení bude téma číslo jedna u každého, kdo ho obdrží – protože kdo by odolal tak originálnímu pozvání? Dejte své lásce to nejlepší a nechte vaše svatební oznámení promluvit za vás. Objednávejte hned a otevřete dveře k svatebnímu štěstí s klíčem v ruce!