Upřesněte výběr produktu

340 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný blok s vyměnitelnými listy
Čivaví zimní příběhy – Diář pro pejskaře a sněhuláky Více

Kód produktu: 641 Doprava a platba

Zapomeňte na nudné kancelářské doplňky a otevřete stránky plné humoru s naším "Zimním čivavím diářem"! Tento originální dřevěný blok vám přináší nejen úžasný prostor pro vaše nápady, ale i denní dávku úsměvu.

Máte rádi psejsky v zimním oblečku a sněhové radovánky? Náš diář s vyměnitelnými listy vás ohromí vypáleným obrázkem roztomilé čivavy se šálou a veselým sněhulákem. Tito zimní strážci vašich zápisků dodají vašemu dni správnou dávku radosti a tepla, i když venku mrzne.

Nemusíte se bát, že vám dojdou stránky. Diář je vybavený kroužkovou mechanikou a tak je výměna listů lehká jako sněhová vločka. Listy mohou být čisté pro vaše skici, linkované pro vaše poznámky nebo ve formě plánovacího kalendáře pro vaše důležité události. A jakmile se rok chýlí ke konci, stačí staré listy vyměnit za nové a vaše čivaví dobrodružství může pokračovat.

Naše dřevěné desky jsou ošetřené včelím voskem, což nejen že diáři dodává příjemnou vůni, ale zároveň chrání dřevo před vnějšími vlivy. Magnetické zapínání zase zajistí, že vaše tajemství a zápisky zůstanou v bezpečí. A co víc, hřbet zápisníku je sešitý kůží, což dodává celému produktu nádech elegance a robustnosti.

Rozměry diáře 14 x 16 cm jsou jako stvořené pro vaši tašku či batoh (vložené papíry mají velikosti A6) aby se blok pohodlně vešel do ruky. Ať už se chystáte na schůzku nebo si jen chcete v klidu zapisovat své myšlenky u teplého krbu, tento diář bude vaším nejlepším společníkem.

Nechte své zápisky ožít v náručí dřeva a humoru se "Zimním čivavím diářem"! Kdo říká, že organizace musí být nudná? U nás určitě ne!

Blok je vyrobený v České republice.

Chcete zápisník, který nikdo jiný nemá?

Máte vlastní fotku, oblíbený obrázek nebo zamilovaný citát.

To vše na bloku může být 

nechte si vyrobit Dřevěný blok na přání 
Zvířata Pes, Čivava
Motiv Zvířata