Upřesněte výběr produktu

60 Kč

Na zakázku - bude upřesněno - U lakovaných výrobků je doba dodání min 7 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěná jmenovka na svatební stůl a zasedací pořádek bude hračka Více

Kód produktu: 018 Doprava a platba

Hledáte to pravé ořechové pro vaši svatební hostinu? Chcete, aby zasedací pořádek vypadal jako zahrada plná zeleně a poezie? Představujeme vám

"Břečťanovou Báseň", dřevěnou svatební jmenovku na stůl, která přidá špetku elegance a přírodního kouzla k jakékoliv slavnostní tabuli!

Tato lakovaná kráska s průměrem 9 cm není jen obyčejnou jmenovkou, ale i stylovým doplňkem, který se postará o to, aby vaši hosté našli své místo jako básníci ve světě slov. A co víc? Po skončení poezie a prosecco je můžete použít jako podtácek pro vaše oblíbené nápoje! Už žádné kruhy na stole - jen kruhové ody na krásu břečťanu!

Každá jmenovka je vyrobena s láskou a pečlivostí, aby se stala malým dílem umění, které zaujme na první pohled. Tak proč nezpestřit vaši svatební hostinu jedinečným spojením přírody a elegance, a zároveň dodat vašemu stolu šmrnc, který si zaslouží?

Nechte vaše svatební stoly rozkvést s "Břečťanovou básní" - protože každá svatba by měla být básní, která se píše sama.

Jmenovka ladí s našimi dalšími svatebními pomocníky z edice "Břečťanová báseň" - svatební oznámení, kartička "Pozvánka ke stolu" a kartička "Dary"