Upřesněte výběr produktu

60 Kč

Na zakázku - bude upřesněno - U lakovaných výrobků je doba dodání min 7 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěná jmenovka na svatební stůl a zasedací pořádek bude hračka Více

Kód produktu: 021 Doprava a platba

Hledáš způsob, jak na svatbě roztančit zasedací pořádek a přitom zůstat v duchu starodávné moudrosti? Neboj se, máme pro tebe řešení!

Představujeme ti dřevěnou svatební jmenovku na stůl s motivem Kokopelli, která přinese do tvého svatebního veselí pradávný švih!

Nenech své hosty tápat, kde mají sedět. S naší jmenovkou se stanou součástí mýtického zasedacího pořádku, kde každý najde své přesně určené místo s tancem v srdci. A neboj, tento kousek je tak univerzální, že po svatebním veselí může sloužit jako podtácek pro skleničku s koktejlem nebo šálek kávy!

Každá jmenovka je pečlivě vyrobena a lakovaná, aby odolala i divokému svatebnímu veselí. S průměrem 9 cm je ideální pro každý stůl a nezabere místo, které by jinak patřilo svatební hostině.

Nemusíš být archeolog, aby sis přivezl kousek starověké kultury přímo na svatební stůl. Nech se unést rytmem Kokopelli a udělej ze svého svatebního dne nezapomenutelnou fiestu plnou radosti a smíchu!

Pozor: Naše Kokopelli jmenovky se mohou stát předmětem závisti mezi hosty. Doporučujeme objednat v dostatečném počtu, aby každý odcházel s tanečním krokem a vlastním mýtickým suvenýrem!

Jmenovka ladí s našimi dalšími svatebními pomocníky z edice "Kokopelli" - svatební oznámení, kartička "Pozvánka ke stolu" a kartička "Dary"