40 Kč

Na zakázku - bude upřesněno - U lakovaných výrobků je doba dodání min 7 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěná kartička upozorňující, že finanční dar je naprosto ok Více

Kód produktu: 024 Doprava a platba

Mňau-nifikantní dárková kartička – Kočičí sen s vůní včelího vosku

Hledáte ten nejperfektnější způsob, jak nenápadně naznačit co si přejete za dar, aby se přátelé a rodina nemuseli potit nad výběrem toho správného dárku?

Máme pro vás řešení, které je stejně elegantní jako kočičí skok na pohovku! Představujeme vám "Darovou kartičku – Kočičí sen", která je tou nejšikovnější cestou.

Naše dřevěná kartička dary je nejenom praktická, ale také nádherná! S motivem kočky je tato kartička jako stvořená pro milovníky těchto elegantních mazlíčků. S ní můžete dát najevo, že finanční dar je žádaný a rozhodně neurazí, a to vše s grácií kočičího předení?

Nejen, že je naše kartička stylová, ale je také ošetřena včelím voskem, což jí dodává ten nejlahodnější nádech přírody a chrání ji před zubem času – nebo zubem vašeho domácího mazlíčka. S velikostí 9 x 6 cm se vejde do každé kabelky, tašky či kapsy, takže ji můžete mít vždy při ruce pro ten správný moment překvapení.

Nenechte se chytit s prázdnými tlapkami!  Kočičí spokojenost garantována!

Kartička ladí s našimi dalšími svatebními pomocníky z edice "Kočičí sen" - svatební oznámení, kartička "Pozvánka ke stolu" a svatební jmenovka