Upřesněte výběr produktu

60 Kč

Na zakázku - bude upřesněno - U lakovaných výrobků je doba dodání min 7 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěné svatební oznámení s motivem koček Více

Kód produktu: 013 Doprava a platba

Mňau-culíček na celý život!

Hledáte svatební oznámení, které by bylo tak jedinečné jako mňoukání vaší kočičí princezny v pět ráno? Představujeme vám

"Kočičí sen" – dřevěné svatební oznámení, která zaručeně vykouzlí úsměv na tváři každého milovníka koček!

"Kočičí sen" není jen oznámení, je to prohlášení lásky! Oznamte to celému světu s elegancí a šarmem, který si váš velký den zaslouží. Pro milovníky koček, kteří se bez nich neobejdou ani ve svatební den, jsme připravili to nejlepší, co můžete svým hostům nabídnout. A nezapomeňte, že i vaši kočičí kamarádi si zaslouží být součástí tohoto výjimečného dne.

Naše svatební oznámení s motivem koček přicházejí ve třech provedeních: jako pohlednice pro dlouhé vyznání lásky, kartička pro krátké a sladké zprávy, a jako magnet, který zůstane připíchnutý na lednici vašich přátel dlouho po tom, co si řeknete své ano. A když už si vyberete svůj styl, nezapomeňte na pozvánky ke stolu, kartičky "dary" a jmenovky na svatební stůl, aby byl celý kočičí svatební balíček dokonalý!

Naše oznámení nejsou jen obyčejný kus dřeva. Jsou vyleštěná včelím voskem, aby krásně zářila a odolávala všem svatebním dobrodružstvím. A věřte nám, vypadají tak dobře, že by je vaše kočka rozhodně schválila (a možná si i jedno šoupnula pod tlapku).

Tak neváhejte a pozvěte své blízké k oslavě vašeho mňau-culíčku na celý život s "Kočičím snem" – protože kočičí spokojenost je přece jen třešničkou na svatebním dortu!