Upřesněte výběr produktu

60 Kč

ks
Bílá vdova

Dřevěná jmenovka na svatební stůl a zasedací pořádek bude hračka Více

Kód produktu: 007 Doprava a platba

Když je zasedací pořádek levandulový

Hledáte ten nejoriginálnější způsob, jak ozdobit svatební tabuli a zároveň udržet zasedací pořádek pod kontrolou, aniž byste se zapotili?

"Levandulová láska" je zde, aby vám pomohl říci "sbohem" nudným papírovým kartičkám a "ahoj" dřevěné svatební jmenovce na stůl s motivem levandule, která voní láskou a elegance!

Každý z těchto kouzelných pomocníků o průměru 9 cm je pečlivě lakovaný, aby odolal nejenom šplíchajícímu šampaňskému, ale i všudypřítomnému nebezpečí rozlitých nápojů. A víte co? Když už se jednou vymění svatební sliby a tanec večera utichne, vaši hosté si mohou tento malý kousek štěstí odnést domů a používat ho jako podtácek pro svou oblíbenou kávu nebo čaj. To je víceúčelovost, která má styl!

"Levandulová láska" je nejen praktická, ale představuje i dokonalou symfonii funkce a formy. Ukažte svým hostům, že máte smysl pro detail a že zasedací pořádek může být nejen přehledný, ale i příjemně voňavý.

Objednejte si tyto levandulové jmenovky ještě dnes a připravte se na svatební den, který bude nejen nezapomenutelný, ale i neuvěřitelně stylový! Levandulová láska na stůl, protože i malé detaily mohou mít velký význam!

Jmenovka ladí s našimi dalšími svatebními pomocníky z edice "Levandulová láska" - svatební oznámení, kartička "Pozvánka ke stolu" a kartička "Dary"