Upřesněte výběr produktu

60 Kč

Na zakázku - bude upřesněno - U lakovaných výrobků je doba dodání min 7 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěné svatební oznámení s levandulovým motivem Více

Kód produktu: 004 Doprava a platba

Přemýšlíte, jak oznámit  celému světu, že váš velký den je na spadnutí? S naším

dřevěným svatebním oznámením "Levandulová láska" to bude hračka! 

Představujeme vám svatební oznámení s levandulovými motivy, která jsou tak voňavá, až se z nich rozplyne i ta nejtvrdší tchyně. Vyberte si ve třech provedeních: pohlednice, kartička nebo magnet. Každé z nich je vyrobeno s láskou a vypáleno s humorem, aby vaši hosté věděli, že to myslíte vážně – ale ne příliš.

Nechte se unést vlnou romantiky s našimi pohlednicemi (148 x 105 mm), které jsou tak krásné, že ještě dlouho po svatbě budou zdobit ledničky a nástěnky vašich přátel a rodiny. Pro ty, kteří dávají přednost něčemu menšímu a jemnějšímu, nabízíme kartičky (100 x 70 mm) – ideální pro nenápadné, ale elegantní oznámení. A pokud chcete, aby vaše oznámení zůstalo s hosty navždy, zvolte magnet (90 x 60 mm), který bude připomínkou vaší lásky pokaždé, když si půjdou pro svačinu.

A nezapomeňte na pozvánky ke stolu, kartičky "dary" a jmenovky na svatební stůl! Vše ve stejném stylovém designu, který zaručí, že vaše svatební dekorace bude mít šťávu a půvab.

S naší "Levandulovou Láskou" se stanete králi a královnami svatebního humoru. Prohlášení lásky nikdy nebylo tak příjemně aromatické a zábavné! Objednejte si ještě dnes a připravte se na to, že vaši hosté budou mluvit o vašich svatebních oznámeních ještě dlouho po tom, co se poslední kus dortu rozplyne na jazyku.


Každé oznámení Vám ještě před výrobou pošleme ke schválení