40 Kč

Na zakázku - bude upřesněno - U lakovaných výrobků je doba dodání min 7 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěná kartička, která zve budoucí svatebčany ke svatebnímu stolu Více

Kód produktu: 016 Doprava a platba

"Levandulová láska" - Pozvánka, která pohladí po duši!

Zapomeňte na obyčejné papírové pozvánky! Představujeme vám dřevěnou kartičku

pozvánku ke stolu "Levandulová láska", která vaše hosty nejen pozve, ale přímo přenese do srdce vašeho svatebního dne plného radosti a nádherné vůně levandule. 

Tato stylová kartička je vyrobena z lásky a pečlivě ošetřena včelím voskem, aby odolala všem slzám štěstí a rozlitému šampaňskému. S rozměry 9 x 6 cm je jako stvořená pro to, aby se stala nejen elegantním průvodcem k vašemu svatebnímu stolu, ale i milou památkou na den, kdy se dvě srdce stala jedním.

Dejte najevo, že vaši hosté jsou zváni nejen na obřad, ale i na následné veselí u svatebního stolu, kde každý najde své místo plné pohody a levandulové harmonie. "Levandulová láska" je více než jen pozvánka, je to slib nezapomenutelného zážitku, který začíná již při pohledu na její unikátní design a končí posledním tanečním krokem ve světle svatebních luceren.

Nechte "Levandulovou lásku" promluvit za vaše srdce a otevřete dveře k nezapomenutelnému svatebnímu příběhu, kde každý detail je tak dokonalý, jako jsou ty nejkrásnější snění o lásce. Objednejte si ještě dnes a učiňte z vaší svatby levandulový sen!

Kartička ladí s našimi dalšími svatebními pomocníky z edice "Levandulová láska" - svatební oznámení, kartička "Dary" a svatební jmenovka