54 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný podtácek pod sklenice Znamení zvěrokruhu - malý praktický dárek k narozeninám Více

Kód produktu: 563 Doprava a platba

Nebeský podtácek pro domácí Raky

Ponořte se do tajemného světa noční oblohy s naším "Račím souhvězdím" podtáckem, který je skvělým dárkem pro všechny narozené ve znamení Raka!

Vytvořený pro ty, kteří mají slabost pro astrologii a příjemné chvíle u šálku oblíbeného nápoje, tento podtácek je malý, cenově dostupný dárek, který zaručeně vykouzlí úsměv na tváři každého domácího raka.

Představujeme vám podtácek, který není jen obyčejným předmětem. Vyrobený z březové překližky, s rozměrem 10,3x10,3 cm, tento malý umělecký skvost je vyřezaný ve stylu "puzzle". To znamená, že pokud se rozhodnete pro více kusů, můžete je skládat k sobě a vytvářet tak vlastní nebeské konstelace přímo na vašem stole.

Každý podtácek je pečlivě nalakovaný bezbarvým lakem, aby odolal nástrahám každodenního používání a zároveň chránil vzácný obrázek souhvězdí Raka, který je na něj vypálený. Tento podtácek nejen že ochrání váš stůl před nechtěnými skvrnami, ale přinese i kus nebeské magie do vašeho domova.

Nechejte se unést do světa hvězd s "Račím souhvězdím" podtáckem a oslavte svůj zvěrokruhový znak s noblesou a stylem. Ideální pro osobní použití nebo jako pozornost pro vaše blízké – protože každý rak zaslouží pod svým pohárem kousek hvězdného nebe!

Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání

Znamení zvěrokruhu Rak
Tvar Puzzle-podtácek