54 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný podtácek pod sklenice Znamení zvěrokruhu - malý praktický dárek k narozeninám Více

Kód produktu: 533 Doprava a platba

Štíří přípitek - Podtácek s charakterem

Máte přítele nebo příbuzného narozeného pod znamením tajemného Štíra? Přemýšlíte, jak je ohromit originálním dárkem, který odráží jejich silnou a vášnivou povahu?

Představujeme vám "Štíří přípitek", skvělý dárek pro všechny, kteří si na svém narozeninovém dortu rozsvěcují svíčky právě v době, kdy noční obloha ovládá souhvězdí Štíra!

Každý z našich dřevěných podtácků je mistrovským dílem ruční práce, do kterého je s láskou a precizností vypálený symbol znamení zvěrokruhu a samotné souhvězdí. Dřevěná podložka pod sklenice je vyrobená z březové překližky a její rozměr 10,3x10,3 cm je ideální pro každý typ nápoje, od espressa po extralarge pivo.

A to není vše! Naši podtácky jsou vyřezané ve stylu "puzzle", což znamená, že pokud jste zastáncem štířího týmového ducha, můžete je skládat k sobě a vytvořit tak větší podložku pro více sklenic nebo hrnek. Kromě toho jsou naše podtácky nalakované bezbarvým lakem, aby vám zachovaly svou krásu a funkčnost co nejdéle, i když se rozhodnete, že je čas na tu pravou štíří párty.

Nenechte si ujít příležitost překvapit vaše blízké tímto jedinečným a osobitým dárkem, který bude každý den připomínat, že pod jejich znamením se skrývá nejen nekonečná hloubka, ale i smysl pro detail a kvalitu. Objednejte "Štíří přípitek" ještě dnes a dejte štíru pod sklenku to, co si zaslouží – kousek přírody, který je stejně jedinečný jako oni sami!

Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání

Znamení zvěrokruhu Štír
Tvar Puzzle-podtácek